ПНГрТ ПолтНТУ

Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум
Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Новини

Архівна версія

Повернутися на офіційний сайт

pngrt

Ви відкрили попередню версію сайту, підтримка якого припинена. Платформа функціонує у архівному форматі.

Пеглянути більш давні версії сайту ТУТ і ТУТ.

 

Привітання

З Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!baum0024

Зичимо Вам міцного здоров'я, творчих натхнень, здійснення Ваших професійних планів, особистих бажань, усіх мрій та задумів. Нехай Різдво та наступаючий рік принесуть Вам тільки доброту, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів. Шани і любові від рідних і близьких Вам людей. Нехай слова радісного привітання з Новорічно-Різдвяними святами ввійдуть світлим променем Небесної зірки у кожен дім, сповнять вірою, надією кожне серце!

Нехай відчуття єдиної української родини скріпить нас у випробуваннях, а прийдешній 2016 рік принесе мир, стабільність та віру в непереможність добра!

 

Зустріч з фахівцем Південної дирекції залізничних перевезень Полтавського регіону

Зі стурбованістю МОН України повідомимо навчальні заклади України, що лише впродовж вересня 2015р. на об’єктах залізничного транспорту різко збільшилась кількість випадків травмування школярів та студентів, у тому числі смертельних з важкими наслідками.

 

Вітаємо з перемогою!

12 грудня відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, на якому студентка групи Д-2-1 Тарасовська Вікторія посіла І місце серед представників усіх вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Вона виборола право представляти Полтавську область на всеукраїнському етапі конкурсу. Побажаймо їй гідної участі та перемоги!

 

Виховний захід "Українські вишиванки"

Із знання свого родоводу, історії рідного краю починається людина. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка – все це родовідна пам'ять, наша історія, наші символи.

10 грудня було проведено виховну годину «Українські вишиванки – наче райдуги світанки» заступником директора з виховної роботи Вербовою Ю.В. та викладачами Почтаковою І.В. і Руденко С.І. Розпочали захід словами незабутнього Василя Симоненка:

 


На даний момент 13 гостей на сайті

Користувач

Банер
Банер
Банер
Банер
Заработок в Интернете

Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум
Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка
36021 м.Полтава, вул. Грушевського, 2а
тел/факс (0532) 60-57-63
e-mail: увімкніть відображення малюнків