лого

Полтавський нафтовий
геологорозвідувальний технікум


 З історії
 Абітурієнту
 Спеціальності
 Перепідготовка
 Вчитись далі...

•  З історії  •

Кінець 60-х років… Час, коли стрімкими кроками розвивалася промисловість, будувалися підприємства-гіганти, відбувалося освоєння космічного простору і бурхливо розвивалася нафтогазова промисловість. Ось саме в таких умовах і був створений Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум у 1967 році.

Починалося все з двох спеціальностей «Буріння нафтових і газових свердловин» і «Геологія і розвідка нафтових і газових родовищ». З першого року існування технікум набув неабиякої популярності. Як же мріяла тоді молодь стати геологами, досліджувати земні надра, відкривати для країни нові родовища нафти і газу. І це нічого, що технікум не мав тоді власного приміщення, він розташовувався у приміщенні технікуму по підготовці керівних кадрів на Першотравневому проспекті, потім – у приміщенні Полтавської філії УКРДГРІ. Головним було бажання студентів стати справжніми геологами чи нафтовиками, бажання викладачів – дати їм якомого більше знань.

Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум - вищий навчальний заклад 1 рівня акредитації - здійснює підготовку молодших спеціалістів. Технікум готує техніків-геологів, техніків-буровиків, техніків-механіків, техніків-економістів, техніків з видобутку нафти і газу, діловодів

Фахівці

ПНГрТ пройшов державну акредитацію і має ліцензії Міносвіти з усіх спеціальностей. Випускники технікуму одержують дипломи державного зразка. Технікум має навчально-матеріальну базу, що дозволяє здійснювати підготовку висококваліфікованих фахівців.

Діють 43 навчальні кабінети та лабораторії, обладнані згідно з сучасними вимогами, комп'ютерні класи, укомплектовані сучасною комп'ютерною технікою, спортивна зала, бібліотека з фондом понад 60 тисяч книг постійно поповнюється сучасною науково-технічною літературою.

Викладач та студенти

Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані викладачі. На базі технікуму працюють різноманітні гуртки технічної творчості та художньої самодіяльності, спортивні секції. Іногородні студенти забезпечуються місцями в гуртожитку.

.: Наші контакти :. .: догори :. .: webm@ster :.